PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Działalność w jakiej specjalizuje się PLLU DESIGN to aranżacja wnętrz. Tworzę projekty zarówno dla klientów indytiwualnych (wnętrza domów i mieszkań) oraz dla firm (wnętrza komercyjne i użyteczności publicznej).

Oferuję kompleksowe projekty, które zaczynam od poznania potrzeb klienta. Tworząc propozycję koncepcji, a następnie projekt wykonawczy z listą zakupów staram się stworzyć funkcjonalne, komfortowe i piękne wnętrze.

Zapewniam wsparcie podczas realizacji projektu i polecę kontakty do sprawdzonych wykonawców, którzy pomogą zrealizowac projekt. 

 

GRAFIKA 3D

W ramach swojej działalności zapraszam do współpracy w ramach tworzenia grafiki komputerowej 3D w postaci wizualizacji wnętrz i produktów, które mogę wykonać na potrzeby osób indywidualnych i firm. Jesli potrzebują Państwo wyłącznie wykonania wizualizacji, zachęcam do współpracy. Realizuję grafikę komputerową na potrzeby sprzedaży, reklamy, prezentacji instruktażowych i publikacji.

Chętnie doradzę, wycenię i stworzę atrakcyjne obrazy, które poprzez wizualny przekaz, pomogą w realizacji i sprzedaży Państwa produktów i pomysłów biznesowych.